Pokretnina

Imex International RS d.o.o. Trebinje u stečaju - Prodaja metrazne robe

Imex International RS d.o.o. - u stečaju

Trebinje

Broj: 01/16

 

Na osnovu Odouke Skupštine povjerilaca od 15.9.2016. godine, o uslovima i načinu prodaje imovine stečajnog dužnika, stečajni upravnik

 

                                                                                OGLAŠAVA

                         prodaju imovine stečajnog dužnika putem usmenog javnog nadmetanja

 

 

Predmet prodaje:

Pokretna imovina i to:

- metražna roba, količine 2.027 m2, po početnoj licitacionojcijeni 2,50 KM/m2;

- košulja dugi rukav, 302 komada, po početnoj licitacionoj cijeni po jednom komapu 7,00 KM;

- košulja kratki rukav, 64 komada, po početnoj licitacionoj cijeni po jednom komadu 5,00 KM;

- setovi i ogrtači, 41 komad, po početnoj licitacionoj cijeni po jednom komadu 5,00 KM;

- majice kratki rukav, 91 komad, po početnoj licitacionoj cijeni po jednom komadu 5,00 KM;

- majice dugi rukav, 75 komada, po početnoj licitacionoj cijeni po jednom komadu 6,00 KM;

- suknje, 137 komada, po početnoj licitacionoj cijeni po jednom komadu 7,00 KM;

- ciganke, 21 komad, po početnoj licitacionoj cijeni po Jednom komadu 7,00 KM;

- sako, 70 komada, po početaoj licitacionoj cijeni po jednom komadu 9,00 KM;

- pantalone ljetne, 54 komada, po početnoj licitacionoj cijeni po jednom komadu 9,00 KM;

- pantalone zimske, 37 komada, po početnoj licitacionoj cijeni po jednom komadu 10,00 KM;

- haljine ljetne, 82 komada, po početnoj licitacionoj cijeni po jednom komadu 8,00 KM;

- haljine zimske, 25 komada, po početnoj licitacionoj cijeni po jednom komadu 9,00 KM;

- tunike zimske, 21 komad, po početnoj licitacionoj cijeni po jednom komadu 8,00 KM;

 

U naprijed navedene licitacione cijene uračunat je PDV.

Nad navedenom pokretaom imovinom ne postoje lica koja imaju pravo preče kupovine. Prodaja naprijed navedene imovine stečajnog dužnika obaviće se putem usmenog javnog nadmetanja licitacije dana 28.12.2016. godine, sa početkom u 10 časova u prostorijama "Biteks" d.o.o. Bileća.

Naprijed navedena imovina prodaje se u vićenom stanju i postojećem pravnom statusu, te se naknadne reklamacije ne uvažavaju. Imovina koja je predmet prodaje može se razgledati svakim radnim danom od 10 do 14 časova. Troškovi koji su vezani, porez i drugi padaju na teret kupca.

Na licitaciji pravo učešća imaju pravna i fizička lica koja uplate kauciju u iznosu od 10% od početne licitacione cijene za licitiranu pokretnu imovinu. Uplata kaucije može se izvršiti na žiro-račun stečajnog dužnika broj: 5710800000098581 otvoren kod Komercijalne banke a.d. i dokaz o uplati priložiti na dan održavanja licitacije.

Kupac je dužan najkasnije u roku od 15 dana po obavljenoj licitaciji uplatiti izliciti-ranu cijenu umanjenu za uplaćenu kauciju na žiro-račun stečajnog dužnika, u protivnom kaucija će pripasti stečajnom dužniku, a imovina se prodaje drugom koji je ponudio najvišu cijenu. Po uplati cjelokupne izlicitirane cijene kupac će preuzeti pokretae stvari.

Sve dodatae informacije se mogu dobiti od stečajnog upravnika na telefon broj: 065/922-757.

Napomena: prodaja oglašene pokretae imovine po ovom oglasu će se izvršiti ukaliko se na licitaciji prijavi samo jedan učesnik.

 

 

Stečajni upravnik