Nepoznato

Hella-Bekto Industries d.o.o. Goražde u likvidaciji - Poziv za prijavu potraživanja

Advokat Naida Čustović, likvidator društva "Hella-Bekto Industries" d.o.o. Goražde, u skladu I sa članom 362. Zakona o privrednim društvima, objavljuje

 

OBAVJEŠTENJE POVJERIOCIMA DRUŠTVA "HELLA-BEKTO INDUSTRIES" D.O.O. GORAŽDE

 

1. Rješenjem Općinskog suda u Goraždu br. 45 0 L 036168 18 L od 03.08.2018. godine je pokrenut postupak likvidacije nad društvom "Hella-Bekto Industries" d.o.o Goražde.

2. Pozivaju se povjerioci društva "Hella-Bekto Industries" d.o.o Goražde da odmah, a najkasnije u roku od 6 mjeseci od dana objavljivanja posljednjeg (trećeg) obavještenja povjeriocima, prijave svoja potraživanja prema društvu "Hella-Bekto Industries" d.o.o Goražde Općinskom sudu u Goraždu pozivom na broj predmeta (45 0 L 036168 18 L). Ukoliko niko od povjerilaca ne prijavi potraživanja, likvidacioni postupak će se zaključiti.

 

U Sarajevu, dana 12.11.2018. godine    

 

Advokat

Naida Čustović